Deprecated: Funkcja get_page_by_title jest przestarzała od wersji 6.2.0! Zamiast jej proszę użyć WP_Query. in /home/pio24/domains/wificon.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031
Serwis komputerowy Kielce -

Serwis komputerowy Kielce

Serwis komputerowy WIFICON jest nastawiony na potrzeby klienta. Naszą pracę staramy się wykonać z najwyższą starannością. Naprawy wykonujemy w sposób profesjonalny z zachowaniem możliwie najlepszych cen.

Zajmujemy się praktycznie wszystkim, od diagnozowania komponentów znajdujących się w komputerze po ich sprzedaż i instalację. Zajmujemy się także sprzedażą i doradztwem w zakresie zakupu nowego komputera.

Nowy sprzęt komputerowy

Pracownicy wificon.eu pomogą Państwu przy wyborze i konfiguracji sprzętu komputerowego, jak i samego oprogramowania. Doradzimy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu komputera. Zajmiemy się zainstalowaniem programów i dopasujemy je do Państwa indywidualnych potrzeb. Doskonale wiemy, ile problemów stwarza nowo zakupiony komputer, dlatego też nasza firma oferuje Państwu natychmiastową pomoc w dotosowaniu konfiguracji startowej do Waszych potrzeb.

Serwis

Jeżeli to tylko możliwe, serwis komputerowy prowadzimy u klienta. W sytuacjach wymagających specjalistycznych urządzeń, bądź większej ilości poświęconego czasu, sprzęt komputerowy transportujemy do punktu serwisowego. W takich przypadkach nasi klienci mogą otrzymać komputer zastępczy. Nasza oferta obejmuje także usługi serwisowe w systemie stałej umowy.

Scroll to Top
Scroll to Top