Deprecated: Funkcja get_page_by_title jest przestarzała od wersji 6.2.0! Zamiast jej proszę użyć WP_Query. in /home/pio24/domains/wificon.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031
Pogotowie komputerowe -

Pogotowie komputerowe

Pogotowie Komputerowe WIFICON to usługa pomocy bezpośredniej realizowana na terenie województwa Świętokrzyskiego (głównie na terenie Kielc) a dokładnie w miejscu instalacji komputera. W każdym momencie można wezwać serwisanta do domu lub firmy.

W ramach usługi oferujemy m.in:

  • instalacje i konfiguracje systemów operacyjnych Windows 10
  • instalacje sterowników podzespołów oraz urządzeń peryferyjnych,
  • instalacje i konfiguracja dodatkowego oprogramowania (antywirusowe, biurowe i inne),
  • usuwanie szkodliwego oprogramowania (wirusy, trojany, malware),

W przypadku braku możliwości wykonania naprawy u klienta, pogotowie komputerowe oferuje usługę „door-to-door”, czyli serwis sam odbierze i dowiezie sprzęt komputerowy bez pobierana żadnych dodatkowych opłat transportowych. Dodatkowo w ramach wykonywania usługi w serwisie oferujemy sprzęt zastępczy.

Pogotowie komputerowe wificon.eu za dojazd na terenie Kielc nie pobiera zadnych dodatkowych opłat

Nie korzystamy ze stawek godzinowych, klient płaci jedynie za wykonaną usługę, bez względu na czas poświęcony na rozwiązanie problemu. Zarówno stałym jak i nowym klientom (realizacja pierwszej usługi) oferujemy atrakcyjne zniżki.

Wystawiamy pisemną gwarancję na wykonaną usługę w ramach której świadczymy bezpłatną wizytę w przypadku ponownej awarii sprzętu.

Scroll to Top
Scroll to Top