badziki ButtonflyPL

Reklama drogą przypinkową

Badziki lub inaczej przypinki to stosowana od lat niezawodna reklama. Badziki są bardzo dobrą reklamą firmy, a przy tym niedrogą. Grafika wraz z logo firmy lub wpadające w oko hasło reklamowe w sporej mierze decydują czy odbiorcy zwrócą na nie swoją uwagę. Dobrze wykonane, a przede wszystkim pomysłowo, badziki z całą pewnością odniosą sukces.

Wygląd przypinek może być przeróżny. Już sam kształt daje ogromne pole do manewru. Występują badziki okrągłe, prostokątne, kwadratowe, eliptyczne, ośmiokątne czy trójkątne. Ich kształt może także symbolizować sprawę, w jakiej zostały stworzone, np. serce, zwierzę, logo lub herb miasta. Większość firm oferuje także możliwość zaprojektowania dowolnie stworzonego przez siebie kształtu. Ograniczeniem są tylko możliwości techniczne oraz grubość i wielkość poszczególnych elementów, ponieważ nie każdy kształt da się wyprodukować.

Zobacz badziki ButtonFly – http://buttonfly.pl/oferta/badziki/

Oprawa graficzna to jeszcze szersza możliwość wyróżnienia swojej przypinki i szansa na podążenie za swoją wyobraźnią. Jej zawartość może być całkowicie dowolna. Klienci mogą przesłać swoje projekty wybranej firmie, która zrealizuje go w formie przypinek. Dodatkowo poza standardowym wykończeniem istnieje zwykle opcja stworzenia przypinki w stylu 3D.

Do wyboru pozostaje również forma przypinki. Produkowane są m.in. badziki wpinane na stałe (np. do czapek i odzieży), badziki z gwoździkiem typu pins oraz badziki ze szpilką. Do umieszczenia logotypu jest stosowany druk, trawienie albo wypełnianie kolorem. Także mocowania różnią się między sobą. Poza najpopularniejszą agrafką producenci oferują zapinki typu motylek, szpilki z zatyczką albo zapięcia magnetyczne (prostokątne lub okrągłe).

Ceny przypinek zależą od oferty konkretnej firmy, ale przede wszystkim są związane z zamawianą ilością. Przykładowo, u jednego z producentów cena jednej sztuki przy zakupie 10 przypinek o średnicy 56 mm wynosi 2,85 zł, przy zamówieniu 100 – 2,30 zł, od tysiąca – 1,50 zł, a powyżej 10 000 już jedynie 1,32 zł. Wiele firm sprzedaje przypinki z minimalnym zamówieniem 50 sztuk.

Tego typu badziki to świetne gadżety reklamowe, które są powszechnie stosowane w kampaniach reklamowych. Nadają się także do upamiętnienia różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Z pewnością okażą się przydatne przy promowaniu firmy lub wprowadzaniu nowego produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *