mieszkania

Nowe mieszkania w Krakowie – właściwa lokata kapitału

Nowoczesne kompleksy biurowe są projektowane, tak aby wychodzić na potrzeby klienta – zarówno potencjalnego nabywcy mieszkania, jak i przedsiębiorcy sprzedającego swoje usługi czy towary.

Często już na etapie projektu kompleksu mieszkalno – usługowego wiadomo do jakiej  grupy docelowej skierowana jest oferta. Ceny mieszkań zależą oczywiście od lokalizacji – z reguły mieszkania w centrum są znacznie droższe i przeznaczone tym samym dla zamożnej klienteli. Klienci zamożni, płacący niemałą kwotę za mieszkanie oczekują w zamian również odpowiedniej infrastruktury. Właściciele firm o tym wiedzą dlatego rośnie popyt na powierzchnie biurowe czy lokale usługowe przeznaczone pod różne typy działalności. Oczywistym jest, że przedsiębiorca chętnie lokuje swój biznes w miejscu, w którym istnieje szansa na pozyskanie klienta.

Wokół bloku mieszkalnego powstaje cała sieć usług  – przedszkola, żłobki, sklepy, fryzjerskie, kosmetyczne itp.

Również biura do wynajęcia w Krakowie często są lokowane w takich modnych kompleksach biurowych. Standard wyposażenia tych obiektów jest utrzymany na wysokim poziomie, co ma przełożenie na wysokość czynszu, dlatego wynajem lokali użytkowych Kraków w tego typu miejscach powinien być poprzedzony dokładnym rozpoznaniem rynku i pozyskaniem informacji czy dany typ działalności ma szansę bytu w takiej lokalizacji.

W tych nowoczesnych kompleksach mieszkalno – biurowych zlokalizowane są nowe mieszkania w Krakowie. Lokatorzy tychże częstokroć spodziewają się, że w najbliższym otoczeniu dokonają sprawunków do domu, zadbają o zdrowie i urodę, oczekują usług premium, ekspresowych i na najwyższym poziomie.

Wydaje się, że zarówno zakup mieszkania w nowym budownictwie, jak i wynajem powierzchni biurowej jest niezwykle korzystną lokatą kapitału.

Więcej na dom-bud.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *