słodycze reklamowe

Słodka reklama naszej firmy

Każdy, najlepszy nawet produkt nie sprzeda się bez reklamy, niezależnie od tego czy zajmujemy się produkcją chleba czy turbosprężarek powinniśmy je dobrze zareklamować.  Każdą reklamę zaczyna się od znalezienia i ustanowienia grupy docelowej. Czasem są nią „mężczyźni lat 30 + lubiący spożywać napoje alkoholowe ze znajomymi”. W takich wypadkach oczywiste jest, że najlepsza reklama znajdzie się w barze, do którego chodzą. Innym razem grupą docelową może być np. „młoda mama”, reklama produktów skierowanych do niej z całą pewnością zostanie zauważona, jeżeli znajdować się będzie w przedszkolu, lub w jakiś inny sposób zwróci jej uwagę i otworzy matczyne serce.

Takie proste targetowanie grupy docelowej i dobieranie do niej odpowiednich produktów nie jest i nie może być niczym trudnym. Co jednak w sytuacji, kiedy grupową docelową są dzieci?

Pojawianie się w programach telewizyjnych targetowanych pod najmłodszych jest wyjątkowo kosztowne, gazetki dla dzieci również liczą sobie krocie za kreatywne przedstawienie Twojego produktu. Musisz również pamiętać, że nie wystarczy pokazać reklamę, dziecko musi zainteresować się jej treścią i skupić swoją wyjątkowo rozproszoną uwagę.

Świetnym rozwiązaniem gwarantującym skuteczność będą pyszne cukierki reklamowe. Najmłodsi uwielbiają słodycze a co za tym idzie każdy, kto dostanie choćby najmniejszą paczuszkę dba o nasz marketing wirusowy rozdając kolejne cukierki z nadrukiem do pozostałych ludzi.

Wystarczy, że ustawisz wielki słoik wypełniony pysznymi cukierkami reklamowymi na recepcji a zapewne już pierwszego dnia zobaczysz jak znudzone dzieci łapczywie sięgać będą po Twoją reklamę. Większość z z nich zapyta później rodziców, czy może zjeść tego cukierka  a co za tym idzie pokaże im Twoją reklamę.

Za jednym zamachem podnosisz świadomość społeczną swojej firmy, wzmacniasz więź klienta z firmą i jednocześnie dbasz o pozytywny wizerunek marki.

Zobacz: Cukierki z nadrukiem | sklep-krowki.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *