fotobudka-sprawia-ze-chcemy-robic-zdjecia

Fotobudka – sprzęt dobry na każdą okazję

Fotobudki to ostatnio wyjątkowo popularny dodatek na rożnych imprezach i wydarzeniach, począwszy od klubów dyskotekowych, przez przyjęcia firmowe aż po śluby, są obecne także na różnorodnych festiwalach. Fotobudka pozwala na wykonanie zdjęć we własnym zakresie i odebranie ich „od ręki”. Takie fotografie są później oryginalną pamiątką, a w trakcie zabawy świetną rozrywką dla tych, którzy lubią szaleć pozując do zdjęć. Brak fotografa sprawia, że osoby fotografowane czują się swobodniej, a to przekłada się na pozytywny wydźwięk fotografii.

Sama fotobudka to w zasadzie uproszczone mini-studio fotograficzne, składające się z lamp, tła i oczywiście aparatu z drukarką. Złożenie budki nie zajmuje wiele czasu, a w dodatku często przy wynajmowaniu fotobudki jest wliczone w cenę – pracownik firmy dowozi fotobudkę, instaluje ją i zabiera po imprezie. Większość z nich udostępnia również tzw. greenscreen, czyli zielone tło umożliwiające później wstawienie dowolnego otoczenia w programie graficznym, co dodaje niepowtarzalności.

Fotobudka do wynajęcia to dość nowe zjawisko. Właściciele oferują dowóz i liczne akcesoria, gadżety zdjęciowe, które stanowią zabawne rekwizyty używane dla urozmaicenia zdjęcia. Budki są oczywiście wyposażone w dobrej jakości oświetlenie, a nad ich prawidłowym funkcjonowaniem czuwa personel firmy.

Co ciekawe, nowoczesne fotobudki mają możliwość bezpośredniego przesyłania zdjęć przez Internet, a także są połączone z Facebookiem czy Instagramem, co znacznie usprawnia proces udostępniania nowej zawartości. Jest to szczególnie istotne w epoce smartfonów, kiedy chcielibyśmy podzielić się swoimi przeżyciami natychmiast.

Fotobudka to także doskonałe miejsce na integrację i zawieranie nowych znajomości, bowiem zdjęcia wykonujemy zazwyczaj grupowo, co pomaga w nawiązywaniu relacji.

Polecamy: Fotobudka http://uwagaleciptaszek.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *