fotografia ślubna Kraków

Na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa ślubnego?

Ślub jest wyjątkowym dniem w życiu każdej Młodej Pary. Jednak wspomnienia o nim z czasem blakną i dlatego tak ważna jest fotografia ślubna – dzięki niej nawet po latach łatwiej wspominać ten najpiękniejszy dzień i cieszyć się nim na nowo.
Artystyczna fotografia ślubna, czyli starannie wyreżyserowana w studiu lub w plenerze jest doskonałą pamiątką dla Młodej Pary i jej bliskich, ale wykonana tak, by wyglądała naturalnie jest najlepszą pamiątką po każdym ślubie. Wszystko, co ukazuje jest piękne i idealne, co może osiągnąć tylko naprawdę dobry fotograf ślubny, który potrafi wykorzystać zalety otoczenia, w którym pracuje, Pary Młodej oraz ewentualnie innych osób, które maja się znaleźć na zdjęciach, tak by wszystko wyglądało naprawdę dobrze.
Wybierając fotografa dobrze jest obejrzeć wcześniej jego prace w zakresie tematyki ślubnej – bardzo często na swoich stronach mają je umieszczone w portfolio, czasem także pokazują je przy wizycie. Oglądając zdjęcia można określić czego się spodziewać po zdjęciach wykonanych na własnym ślubie – czy dobrze i naturalnie wyglądają, w jakim otoczeniu i czy fotograf sobie z nim poradził oraz jak wyglądają już po wywołaniu. Ważne jest też wcześniejsze określenie daty wykonania zdjęć i ewentualnie co będzie, jeśli zdjęcia mają być robione w plenerze, a pogoda nie będzie na to pozwalać – zmiana terminu?, może jednak zdjęcia w studio? Warto przy tym pamiętać, że zdjęcia niekoniecznie muszą być wykonywane w dniu ślubu – często Pary Młode decydują się na przesunięcie sesji fotograficznej na inny dzień, choć zadbanie o wszystkie szczegóły (na przykład fryzura i makijaż Panny Młodej) bywa wtedy trudniejsze niż w dniu ślubu lub wiąże się z dodatkowymi kosztami. Jest to jednak kwestia wygody Pary Młodej i fotograf zwykle bez problemu się do tego dostosowuje.

REKLAMA: Suknie ślubne FULARA&ŻYWCZYK – fularazywczyk.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *